Doručenie zdarma pre všetky objednávky nad 55,00 €

Spolupráca

Ste hrdým majiteľom reštaurácie alebo kaviarne, alebo práve plánujete otvoriť prevádzku v gastronómii? Nemusíte ďalej riešiť, odkiaľ kávu. Ste na správnom mieste, stačí nás len kontaktovať.

Zabezpečujeme čerstvo praženú kávu podľa tradičnej talianskej receptúry. Perté ponúka pôvodné talianske kávové zmesi vždy rovnakej kvality. Tajomstvom je pražiareň, ktorá je blízko zákazníkom, preto vieme zabezpečiť zákazníkom vždy čerstvo pražené kávy. Okrem samotnej suroviny ponúkame doplnkový sortiment, ako cukor, smotana, sušienky, čaje, horúce čokolády. Pre našich partnerov poskytujeme poháre, šálky s logom Caffé Perté, logované tričká, zástery, svietiace tabule a takisto sú u nás dostupné rôzne baristické pomôcky.

Odovzdáme Vám všetky poznatky o tom, ako sa pripravuje ozajstné talianske espresso. Veď kto by to mohol vedieť lepšie, ako majiteľ našej firmy z Talianska?

V našom sortimente nájdete širokú paletu profesionálnych kávových strojov, ako napr. Astoria, Faema, atď., takisto mlynčeky na kávu, či už so zásobníkom alebo na čerstvé mletie. Naši technici budú mať pod kontrolou všetky záležitosti, ktoré sa týkajú správneho užívania zariadení a priebežných kontrol.

Perté vďaka svojim servisným službám garantuje zabezpečenie náhradného kávovaru, aby si aj naďalej mohli zákazníci vychutnávať prémiové kávy aj počas opravy kávovaru. S nami nemusíte mať obavy, naše Perté je na najvyššej úrovni, tak nás neváhajte kontaktovať, určite sa dohodneme. Radi Vám pripravíme malú ochutnávku našich káv, garantujeme, že už nebudete chcieť ďalej hľadať.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Kontakt:

mobil: 0910 140 587

e-mail: info@caffeperte.sk